O nás

o nás postavySpolečnost MASTR PRODUCTION s.r.o. má v současné době hlavní činnost v oblasti reklamních a produkčních služeb a výrobků.

Externě se zabývá ve spolupráci s jinými firmami i realitně-developerskou činností, která je prezentována na specializovaných webových stránkách.

 

REKLAMA A PRODUKČNÍ ČINNOST

Jsme zkušená a progresivní firma, která se zaměřuje především na produkční tiskovou činnost, produkci světelné reklamy a reklamní předměty. V těchto oblastech máme mnohaletou praxi, a to jak v samostatné činnosti, tak v rámci etablovaných firem na tomto trhu.

Kompletní seznam námi nabízených služeb najdete v záložce Služby.

Nejsme nijak limitováni množstvím či sortimentem produktů. Jsme flexibilní a zaměřujeme se přesně na individuální zákazníkovy požadavky a přání a budeme se snažit Vám ve všem vyhovět a vyjít vstříc.

Pro váš produkt zvolíme nejvhodnější technologii výroby a vše budeme s Vámi konzultovat, od počátku do konce zakázky. Samozřejmostí je prvotní individuální kalkulace projektu.

Vytiskneme nebo zajistíme výrobu jakýchkoliv tištěných materiálů i potisknutí různých předmětů obecně užitného a reklamního charakteru.

Během uplynulých let jsme prověřili desítky dodavatelů materiálů a služeb a díky nasbíraným zkušenostem přesně víme, na koho se přesně obrátit.

Kombinace prověřených dodavatelů, kumulace zakázek, souběžná výroba mnoha zakázek, velké objemy a množstevní slevy nám dovolují mít velmi příznivé ceny při dodržení nadstandardních kvalit a rychlosti dodání hotových zakázek.

V rámci realizace zakázky jsou samozřejmostí také navazující činnosti, jako jsou speciální balení, kompletace či příbaly, rozdělení dle jednotlivých rozdělovníků projektu, distribuce zásilek adresátům či přímo instalace v místě doručení.

Externí produkční pro Vás vše kompletně ohlídají a docílí bezproblémové realizace zakázky, zatímco Vy se můžete naplno věnovat dalším činnostem.

Těšíme se na naši budoucí spolupráci!

 

 

Modre kvety banner o nas